Електронний торгівельний майданчик – інструмент для електронних торгів

Під електронним торгівельним майданчиком розуміється сайт, на якому представлений широкий вибір аукціонів щодо продажу державного, комунального чи приватного майна. Таких майданчиків в Україні налічується декілька десятків і всі вони акредитовані в системі Прозоро, тому мають єдину базу даних. Це значить, що якщо майно буде виставлене на продаж на одному майданчику, воно автоматично буде розміщене на усіх інших. За допомогою цих майданчиків одні продають, а інші купують державне чи приватне майно через відкриті торги. Це забезпечує прозорість, чесність та здорову конкуренцію за лот між учасниками торгів.

Переваги електронних торгів:

  1. завдяки конкуренції між покупцями формується справедлива ціна лоту;
  2. ризики зговору між покупцем і продавцем мінімізований завдяки анонімності учасників (вони закодовані за допомогою спеціального шифру);
  3. власник майна (держава) може контролювати весь процес продажу через контролюючі органи чи представників засобів масової інформації;
  4. аукціони проводяться відкрито, тому доступ до участі є у всіх бажаючих;
  5. подати заявку на участь можна в будь-який час (навіть вночі), так як система працює цілодобово.

Характеристики торгівельного майданчика

Торгівельний майданчик представляє собою сучасну онлайн платформу, на якій діже зручно шукати та купувати майно. Ця платформа дуже надійна і може витримати високе навантаження. Всі дані учасників та організаторів тендерів надійно захищені за допомогою системи шифрування даних.Трафік фільтрується від DDoS-атак за допомогою спеціального провайдера. Захист конфіденційної інформації забезпечується на 100%.

Всі торгівельні майданчики надають доступ до всієї бази аукціонів, але відрізняються між собою інтерфейсом та наявністю деяких додаткових послуг. Умови для реєстрації та участі в аукціонах являються однаковими, незалежно від того, який торгівельний майданчик був обраний. Для того, щоб дізнатися, які пропозиції щодо продажу державного чи приватного майна є на даний час, можна скористатися посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-lis-kruglyak-u-kiivskij-oblasti-na-prozoroprodazhi/.

Заходити до особистого кабінету торгівельного електронного майданчику можна з будь-якого пристрою та через будь-яку операційну систему. Для роботи з торгівельним майданчиком не потрібно ніяких спеціальних налаштувань.