Інформування про ринкові ціни на нафтопродукти

Щоб купувати та продавати нафту та нафтопродукти за вигідною вартістю, рекомендується приймати участь у відкритих ринкових торгах. Але для забезпечення законності та прозорості торгових операцій потрібно обирати акредитовані перевірені онлайн ресурси. Головним акредитованим майданчиком по купівлі-продажу енергоресурсів в Україні є Товарна Біржа «Українська енергетична біржа» (ТБ «УЕБ»). Це спеціалізована платформа, на якій проводяться біржові торги по продажу та закупівлі природного газу, нафти, нафтопродуктів, електрики та інших енергетичних та паливних ресурсів. ТБ УЕБ проводить публічні аукціони через власний ресурс та через онлайн платформу ProZorro.Sale.

Справедливі ціни на нафтопродукти у публічних закупівлях

Для усунення корупційних та тіньових схем та забезпечення рівних умов всім учасникам енергетичного ринку, держава підтримує діяльність відкритих акредитованих бірж, де забезпечуються законні та прозорі умови проведення відкритих торгів. На котирування, які публікуються на ТБ УЕБ, орієнтується навіть Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та провідні гравці енергетичних ринків України. Ця державна структура також наголошує, що ціни на природний газ та інші енергоресурси можуть змінюватися під впливом європейських котирувань. На вартість також дуже впливають коливання національної валюти по відношенню до американського долара.

Як уточнювати ціни на ресурси при публічних закупівлях

Щоб володіти найсвіжішою інформацією про ринкові ціни на момент проведення біржових торгів чи формування комерційних пропозицій, скористайтеся онлайн калькулятором за посиланням www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/

На майданчику Товарної Біржі «Українська енергетична біржа» застосовується формула розрахунку ринкових цін, яка відповідає рекомендаціям відповідних державних установ та відомств. Враховуються котирування хабу NCG контракту Month+1 та середньозважена вартість місячних ресурсів природного газу.

Вчасно дізнаватися про новини на ринку енергоресурсів, публічні аукціони купівлі-продажу газу можна на ТБ УЕБ, підписавшись на розсилку. Ви можете обрати зручний спосіб отримання біржових новин та приймати участь у аукціонах, які вас цікавлять. Відповіді на питання по функціонуванню біржі та прийняття участі у торгах можна задати консультантам ТБ УЕБ.