Класифікація електронних торгів по категоріям

Проведення аукціонів – це вже розповсюджена практика й за таким принципом в сучасних умовах продається величезна кількість продукції та об’єктів. Головна перевага формату торгів – це вигідні умови відразу для обох сторін. Зазвичай, після проведеного аукціону залишаються задоволеними і покупець і замовник.  При цьому, важливою умовою є пошук надійного електронного майданчика, де можна взяти участь в торгах.

Хорошим прикладом є українська універсальна біржа (УУБ). Даний ресурс має офіційну акредитації в системі ПроЗорро. Продажі. Цей момент є додатковою гарантією того, що ви отримаєте все, що вам було обіцяно на момент участі в самих торгах. На сайті uub.in.ua можна знайти величезний перелік позицій, це може бути: нерухомість, арештоване майно, електроніка, транспорт й так далі.

Підвиди електронних торгів

Важливо розуміти, що при проведенні аукціони завжди є певні завдання, які поставлені для того, щоб їх виконати. Саме за цими критеріям торги можна розділити ще на декілька категорій, це:

  1. Торги з продажу арештованого майна – за назвою можна здогадатись, що в якості лотів виступає продукція або ж певні об’єкти, які були відібрані через несплату;
  2. Торги, що проводяться для пошуку виконавців на виконання певного роду робіт. Це можуть бути як державні так і комерційні напрямки;
  3. Торги, що проводяться з метою реалізації майна боржників, які позбавилися його через банкротство;
  4. Торги, які проводяться на замовлення від комерційних організацій.

Окрім цього, торги також можна поділити на відкриті та закриті. Обидва варіанти мають серйозний попит. Більш популярними та частими є самі відкриті торги. В них може взяти участь будь-хто, в той час як на закритих торгах подібна можливість є лише в окремих учасників, які отримали відповідну пропозицію від самого організатора аукціону.

Говорячи біль простою мовою, на закритих торгах участь беруть лише ті учасники, які попередньо пройшли певний відбір та біли схвалені самими організаторами.

Українська універсальна біржа є гарантом того, що кожен з учасників отримує рівні умови й має реальні шанси на те, щоб перемогти. У випадку, якщо якийсь із учасників впевнений в тому, що відбір був не об’єктивним, він завжди має змогу написати відповідну скаргу.